t letter

Firma DST TRANSPORT działa od 1995 roku. Zajmujemy się zarówno transportem krajowym i międzynarodowym jak i logistyką miejską oraz magazynowaniem i dystrybucją.

Naszą firmę tworzy wykwalifikowany zespół, stawiający na rozwój i profesjonalizm. Są wśród nas wysoko wykwalifikowani pracownicy . Doświadczenie i wiedza oraz zaangażowanie w pracę i troska o naszych partnerów biznesowych pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, w pełni dostosowane do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

t letter

Stawiamy na jakość

Gwarantujemy bezpieczne i terminowe dostarczenie towarów dzięki dobrze wykwalifikowanym pracownikom oraz pełnej kontroli przez system GPS.

Wieloletnia współpraca z partnerami zarówno polskimi jak i międzynarodowymi pozwala nam zaoferować pełny zakres usług spedycyjnych i transportowych, do i z dowolnego zakątka na świecie. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować realizację nawet najbardziej złożonych zleceń.

t letter

Co dostarczamy?

Dostarczymy wszystko od małej kilogramowej paczki, poprzez ładunki drobnicowe, całopojazdowe do ładunków ponadgabarytowych na terenie kraju Polski i Europy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, kładziemy duży nacisk na podnoszenie kwalifikacji i umiejętności personelu. Dzięki temu, oferujemy wysoki standard obsług naszych Klientów.

t letter

Bezpieczeństwo

Naczepy firmy SCHMITZ spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa

Czytaj więcej

Monitoring

Wszystkie Auta wyposażone są w systemy GPS 24

Czytaj więcej

Dbałość o środowisko

Nasza flota spałnia europejskie normy EURO 6

Czytaj więcej

pl_PLPolish