t letter

La société DST TRANSPORT est en activité depuis 1995. Nous nous occupons du transport national et international, de la logistique, ainsi que de l'entreposage et de la distribution.

Naszą firmę tworzy wykwalifikowany zespół, stawiający na rozwój i profesjonalizm. Są wśród nas wysoko wykwalifikowani pracownicy . Doświadczenie i wiedza oraz zaangażowanie w pracę i troska o naszych partnerów biznesowych pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, w pełni dostosowane do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

t letter

Stawiamy na jakość

Gwarantujemy bezpieczne i terminowe dostarczenie towarów dzięki dobrze wykwalifikowanym pracownikom oraz pełnej kontroli przez system GPS.

Wieloletnia współpraca z partnerami zarówno polskimi jak i międzynarodowymi pozwala nam zaoferować pełny zakres usług spedycyjnych i transportowych, do i z dowolnego zakątka na świecie. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować realizację nawet najbardziej złożonych zleceń.

t letter

Co dostarczamy?

Dostarczymy wszystko od małej kilogramowej paczki, poprzez ładunki drobnicowe, całopojazdowe do ładunków ponadgabarytowych na terenie kraju Polski i Europy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, kładziemy duży nacisk na podnoszenie kwalifikacji i umiejętności personelu. Dzięki temu, oferujemy wysoki standard obsług naszych Klientów.

t letter

Sécurité

Les semi-remorques SCHMITZ répondent aux normes de sécurité les plus élevées

Lire

Surveillance

Wszystkie Auta wyposażone są w systemy GPS 24

Lire

Protection de l'environnement

Nasza flota spałnia europejskie normy EURO 6

Lire

fr_FRFrench